OK
title-leftمسابقه title-right
bg-corner


برند تاژ در سال 93 کمپین های موفقی همچون تاژبانو، تاژستانه ، مهرمهربان و مشکین تاژ، پرمصرف ترین مشکین شوی ایران برگزار نموده است ،اکنون تاژ در فصل تابستان سال 94 به منظور قدردانی از مصرف کنندگان خود، اقدام به برگزاری کمپین قرعه کشی برای محصولات جدید خود همچون  مایع ظرفشویی اولترا پاور تاژ و پودر ماشین لباسشویی تاژ رویال نموده است .     

  خصوصیات پودر ماشین لباسشویی تاژ رویال

پودر ماشین لباسشویی تاژ رویال دارای خصوصیات و ویژگی های منحصر به فردی می باشد که به منظور پاسخگویی به نیاز مشریان تهیه و تولید گردیده است که از مهمترین این خصوصیات میتوان به موارد ذیل اشاره نمود :  

 • لکه بری فوق العاده بالای این پودر نسبت به پودرهای ماشین لباسشویی موجود در بازار یکی از ویژگی بارز و مهم این پودر می باشد، لکه بری فوق العاده بالای این پودر باعث از بین بردن کامل لکه های چربی،پروتئین، نشاسته، شکلات و خون و زدایش بیولوژیک چرک های مقاوم از  تمامی الیاف میگردد.
 • پودر ماشین لباسشویی تاژ رویال قابلیت لکه بری در دمای پایین و آب سرد را ایجاد مینماید .
 • امکان شست و شو در کوتاه ترین سیکل شست وشوی ماشین لباسشویی  از دیگر ویژگی های پودر ماشین لباسشویی رویال است.
 • حفظ بافت پارچه و جلوگیری از فرسودگی ناشی از شست و شوی مکرر یکی از مهمترین نیازمندی های مصرف کنندگان پودر ماشین لباسشویی می باشد که پودر ماشین لباسشویی رویال این قابلیت را با بالاترین کیفیت به مصرف کنندگان ارائه مینماید .
 • درخشان کنندگی و جلوگیری از چرک مردگی تدریجی لباس ها 

خصوصیات مایع ظرفشویی اولترا پاور تاژ

دیگر محصولات جدید برند تاژ مایع ظرفشویی اولترا پاور تاژ  می باشد که شامل مزایا و ویژگی های ذیل می باشد : 

 • مایع ظرفشویی اولترا پاور تاژ دارای قابلیت بسیار بالا و منحصر به فردی در از بین بردن چربی و غذاهای باقیمانده روی ظروف میباشد. از این رو میتوان مایع ظرفشویی اولترا پاور تاژ را برترین زداینده جرم و چربی دانست .
 • مایع ظرفشویی اولترا پاور تاژ  دارای بالاترین درصد اکتیو در بین مایعات ظرفشویی موجود در بازار میباشد، لذا این مایع ظرفشویی ، بالاترین قدرت و کیفیت در شستشوی ظروف را ایجاد مینماید .
 • آبکشی آسان ظروف یکی از نیازمندی های مهم مصرف کنندگان در استفاده از مایعات ظرفشویی می باشد که مایع ظرفشویی اولترا پاور تاژ آسان ترین آبکشی را برای مصرف کنندگان ایجاد کرده است .
 • مایع ظرفشویی اولترا پاور تاژ  باعث بیشترین درخشندگی بلور و کریستال پس از شستشو میگردد

        نحوه شرکت در مسابقه

شرکت کنندگان می بایست کد مندرج بر روی محصولات پودر ماشین لباسشویی تاژ رویال و مایع ظرفشویی اولترا پاور تاژ را تا پایان تاریخ 94/04/28  به سامانه 100005555 پیامک نمایند .  پس از ارسال کد مندرج بر روی محصولات، پیامکی حاوی تعداد شانس شما در مسابقه قرعه کشی بزرگ برند تاژ دریافت خواهد شد .    

برای شرکت در قرعه کشی 200 عدد نیم سکه بهار آزادی، می بایست هر شرکت کننده حداقل دو کد و برای شرکت در قرعه کشی 2 عدد پژو 206 حداقل 4 کد به سامانه برندتاژ ارسال نمایند .     

همچنین برای هریک از مصرف کنندگان بر اساس تعداد بارکدهای ارسالی، یک شانس درنظر گرفته میشود، بدین معنا که افرادی که دو کد ارسال کرده اند 2شانس و افرادی که سه کد ارسال کرده اند 3 شانس در قرعه 200عدد نیم سکه بهار آزادی و همچنین افرادی که 4 کد و یا بیشتر از آن ارسال کرده باشد، به همان میزان کد ارسالی، تعداد شانس شرکت در قرعه کشی 2 عدد پژو 206 را دارند .    

  زمانبندی مسابقه

 • تاریخ شروع مسابقه : 94/03/28  
 • تاریخ اتمام مسابقه : 94/04/28  

قوانین مسابقه

.نگهداری جعبه یا بطری محصول به همراه برچسب آن تا زمان قرعه کشی و اهدای جوایز الزامی می باشد

  در هنگام ارسال کدها می بایست دقت لازم منظور گردد، زیرا ارسال بیش از سه کد اشتباه به سامانه باعث میگردد تا 24 امکان ارسال کد وجود نداشته باشد

.مصرف کنندگان محترم  می توانند کدهای ارسالی خود را از طریق سایت تاژ ( صفحه کمپین) نیز استعلام نمایند

انتخاب اسامی برندگان با استفاده از نرم افزار قرعه کشی می باشد و افراد با تعداد کد بالاتر دارای شانس بیشتری  می باشند. به این ترتیب که هر یک کد به عنوان یک شانس در نظر گرفته می شود

صرفاً افرادی در قرعه کشی شرکت داده می شوند که حداقل دو کد در سامانه برند تاژ ثبت کرده باشند.

قبل از تماس تلفنی با برندگان،از طریق سامانه برند تاژ 100005555 یک پیامک مبنی بر اظلاع رسانی جهت برنده شدن در مسابقه قرعه کشی برند تاژ برای برندگان ارسال میگردد، همچنین  فقط از طرف شرکت شیمیایی بهداد انجام می گیرد و هیچ نماینده یا شرکت همکاری جهت اعلام برنده شدن وجود ندارد

.خط تلفن همراه که با آن کد قرعه کشی پیامک می شود حتما باید بنام شخص برنده باشد

.هنگام اخذ جایزه و جهت بررسی هویت شخص برنده شده، اصل کارت ملی و اصل سند موبایل می بایست به مسئول مربوطه ارائه گردد     

.برای شرکت در قرعه کشی محدودیت سنی وجود ندارد

. هریک از پیام های ارسالی می بایست شامل یک عدد کد باشد

 کسانیکه بیش از 4 کد به سامانه ارسال کرده باشند ، در قرعه کشی 2 عدد پژو 206 و هم در قرعه 200 عدد نیم سکه شرکت مینمایند . و کسانیکه کمتر از 4 کد ارسال کرده باشند، فقط در قرعه 200 عدد نیم سکه شرکت مینمایند 

 

       جوایز مسابقه

 •   200 عدد نیم سکه بهار آزادی  
 •     2 عدد پژو 206 


bg-corner
title-leftآمار بازدید title-right
bg-corner
تعداد افراد آنلاين 18
بازديد امروز 21
بازديد ماه 295
بازديد کل 996044
bg-corner